Rubrika: Nezařazené

  • Praha 1 potřebuje vedení, které se nebude bát rozhodovat. Měnit věci.

    Praha 1 potřebuje vedení, které se nebude bát rozhodovat. Měnit věci.

    Byl bych rád, kdyby se po podzimních volbách sešla v zastupitelstvu parta lidí, kteří budou reagovat na problémy ihned.

    Všichni vnímáme, že se časy mění a přináší s sebou jiné výzvy, než je namalování dalšího cyklopruhu. Praha 1 je dost zelená (Petřín, Kampa, Františkánská zahrada, Vrchlického sady…), ale málo barevná.

    Navíc není zrovna stvořená pro cykloturistiku jako města v Holandsku. Je specifická, ojedinělá.

    💬René Pavlů, celý rozhovor